-
V.I.P
Digi TV Film: Program TV 08.07.08
Digi TV Film: Program TV 08.07.08
Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West
******************************
Digi Film 1
06:01 The kingdom
08:01 The brave one
10:01 Beowulf
12:00 Hairspray
14:00 Rush hour 3
15:30 No reservations
17:32 The invasion
19:32 Elizabeth - The golden age
21:31 American gangster
00:02 Bobby Deerfield
02:01 Beowulf
04:01 Mr. Woodcock
05:31 Nancy Drew
Digi Film 2
07:00 Rush hour 3
08:31 No reservations
10:32 December boys
12:30 American gangster
15:00 The kingdom
17:00 Hairspray
19:00 Mr. Woodcock
20:31 License to wed
22:01 The brave one
00:00 Meet Joe Black
03:01 Rush hour 3
04:30 Elizabeth - The golden age
AXN
06:00 Jericho(sua,2006,s)
07:00 Sectia de politie( aus.,1994,act.)
08:00 The Amazing Race
09:00 Schimbul trei(sua,1999,s)
10:00 Sue Thomas(sua,2002,s.pol.)
11:00 Sectia de politie( aus.,1994,act.)
12:00 The Amazing Race
13:00 Jericho(sua,2006,s)
14:00 Sue Thomas(sua,2002,s.politist)
15:00 Schimbul trei(sua,1999,s)
16:00 Sectia de politie( aus.,1994,act.)
17:00 The Amazing Race
18:00 Jericho(sua,2006,s)
19:00 Sue Thomas(sua,2002,s.pol.)
20:00 Schimbul trei(sua,1999,s
21:00 Eli Stone(sua,2008,s)
22:00 Minti criminale(sua-can.2005,s.pol.)
23:00 Pulsul orasului(sua,2002,s)
00:00 Crime
01:00 Eli Stone(sua,2008,s)
01:55 Minti criminale(sua-can.2005,s.pol.)
02:50 Pulsul orasului(sua,2002,s)
03:45 Crime
HBO
06:00 Ratacit in Yonkers
07:50 Baietii IV
09:55 Gospel
11:35 Micul Manhattan
13:05 Iubirea pluteste in aer
14:50 Zambeste
16:35 X-Men
18:20 O dadaca plina de surprize
20:00 O zi minunata!
21:50 Ramai cu noi
23:30 Destinatie finala 3
01:00 Seful sefilor
02:40 O zi minunata!
04:25 Destinatie finala 3
Pro Cinema
06:30 Apropo TV
09:00 Samurai Jack
09:30 Dadaca
10:00 Lumea ProCinema
10:30 Ruleta destinului
11:30 Starleta
12:30 Teo
13:45 La Bloc
14:15 Liga juniorilor
14:45 Samurai Jack
15:15 Pro Motor
16:15 Starleta
17:15 Zoom in 10
17:30 Ruleta destinului
18:30 La Bloc
19:00 Cu ochii in patru
20:00 Renegatul
21:00 Dadaca
21:30 Joey
22:00 Pasarea spin
00:00 Cu sange rece
01:00 Pasarea spin
02:45 Renegatul
03:30 Cu sange rece
04:15 Lumea ProCinema
04:45 Apropo TV
National Geographic
06:00 Planeta la control
07:00 Printul piratilor
08:00 Super Croc
09:00 Cronicile crocodililor
09:30 Cronicile crocodililor
10:00 Vegas chinezesc
11:00 Vegas chinezesc
12:00 Ce s-ar intampla daca...?
12:30 Nu stiam asta
13:00 Planeta la control
14:00 Printul piratilor
15:00 Vegas chinezesc
16:00 Vegas chinezesc
17:00 Falci de Amazonia
18:00 Ghearele Amazonului
19:00 Real?
20:00 Planeta la control
21:00 Ce s-ar intampla daca...?
21:30 Nu stiam asta
22:00 Dezastre in aer
23:00 in situatie critica
00:00 Planeta la control
01:00 Dezastre in aer
02:00 in situatie critica
03:00 Ce s-ar intampla daca...?
03:30 Nu stiam asta
04:00 Dezastre in aer
05:00 in situatie critica
Cinemax
07:00 Scrisori pentru Cel de Sus
08:50 Aer sarat
10:15 Fratele meu se insoara
11:50 Hollywood Top 10
12:15 Moonstruck
13:55 Ultimul radio-show
15:40 Scrisori pentru Cel de Sus
17:30 Fratele meu se insoara
19:05 Regele popicelor
21:00 Inamicul public
22:45 Toaleta papei
00:20 Vii sau morti
01:55 Sybil
03:25 Cabaret in familie
05:20 Garda de corp
-
-
V.I.P
Digi TV Film 1=2: Program TV 14.
Digi TV Film 1=2: Program TV 14.07.08
Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West
Digi Film 1
06:01 The brave one
08:00 License to wed
09:30 American gangster
12:00 December boys
14:00 Hairspray
16:00 Darfur now
18:00 Rush hour 3
19:30 Atonement
21:31 No reservations
23:30 Bobby Deerfield
Digi Film 2
07:31 No reservations
09:32 Rush hour 3
11:01 The kingdom
13:00 Beowulf
15:00 License to wed
16:31 American gangster
19:01 Nancy Drew
21:00 Hairspray
23:00 Dangerous Liaisons
-
-
V.I.P
Digi TV Film: Program TV 17.07.08
Digi TV Film: Program TV 17.07.08
Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West
*************************
Digi Film 1
06:31 The kingdom
08:30 Hairspray
10:30 American gangster
13:00 Mr. Woodcock
14:30 The invasion
16:30 License to wed
18:01 December boys
20:01 Darfur now
22:00 Rush hour 3
Digi Film 2
06:02 Rush hour 3
07:31 Beowulf
09:31 Elizabeth - The golden age
11:31 Atonement
13:31 The kingdom
15:30 Hairspray
17:30 American gangster
20:00 No reservations
22:00 Mr. Woodcock
23:30 Shakespeare in love
AXN
06:00 Jericho
07:00 Sectia de politie
08:00 The Amazing Race
09:00 Schimbul trei
10:00 Sue Thomas
11:00 Sectia de politie
12:00 The Amazing Race
13:00 Jericho
14:00 Sue Thomas
15:00 Schimbul trei
16:00 Sectia de politie
17:00 The Amazing Race
18:00 Jericho
19:00 Sue Thomas
20:00 Schimbul trei
21:00 CSI- New York
22:00 Lege si faradelege
23:00 CSI- New York
00:00 Reteaua terorii
01:00 CSI-New York
01:55 Lege si faradelege
02:50 CSI-New York
03:45 Reteaua terorii
HBO
06:00 Baietii IV
08:05 O zi minunata!
09:55 O zi minunata!
11:40 Invincibil
13:25 Vanzatorii de peruci
15:10 Iubirea pluteste in aer
16:55 Tentatia banilor
18:25 Soldatul din Lumea Noua
20:00 Masacrul de la Wounded Knee
22:10 Jurnalul diavolului
23:40 Figurantii-Ed speciala de Craciun
01:05 10 produse sau mai putin
02:25 Toc inalt si minte brici
03:50 Masacrul de la Wounded Knee
Pro Cinema
09:00 Juniper Lee(sua,2005,s.anim.)
09:30 Dadaca(sua,1993,s.com.)(AP)
10:00 Joey(sua,2004,s.com.)(AP)
10:30 Ruleta destinului(sua,2001,s)
11:30 Testamentul(sua,2005,s)(AP)
12:30 Teo(reluare)
13:45 La Bloc(AP)(reluare)
14:15 Liga juniorilor
14:45 Juniper Lee(sua,2005,s.anim.)
15:00 Cu ochii in patru
16:00 Ingredientele vietii
18:30 La Bloc(AP)(reluare)
19:00 Cu ochii in patru
20:00 La limita imposibilului
21:00 Dadaca(sua,1993,s.com.)(AP)
21:30 Joey(sua,2004,s.com.)(AP)
22:00 Ce vraji mai fac fetele
00:15 Cu sange rece(sua,2003,s)(12)
01:15 Ce vraji mai fac fetele
03:00 La limita imposibilului
03:45 Cu sange rece(sua,2003,s)
04:30 Lumea PRO CINEMA(reluare)
05:00 Apropo TV(divertisment)
National Geographic
06:00 Planeta la control
07:00 Megauzine
08:00 Detectivi in salbaticie
08:30 Detectivi in salbaticie
09:00 Cronicile crocodililor
09:30 Cronicile crocodililor
10:00 Megastructuri
11:00 Megaorase
12:00 Ce s-ar intampla daca...?
12:30 Nu stiam asta
13:00 Planeta la control
14:00 Megauzine
15:00 Megastructuri
16:00 Megaorase
17:00 Paradisuri naturale
18:00 Detectivi in salbaticie
18:30 Detectivi in salbaticie
19:00 Jaguar
20:00 Planeta la control
21:00 Ce s-ar intampla daca...?
21:30 Nu stiam asta
22:00 Vanatorul vanat
23:00 Hipopotami in pericol
00:00 Planeta la control
01:00 Vanatorul vanat
02:00 Hipopotami in pericol
03:00 Ce s-ar intampla daca...?
03:30 Nu stiam asta
04:00 Vanatorul vanat
05:00 Hipopotami in pericol
Cinemax
07:00 Povesti adevarate
08:30 Ultimul radio-show
10:15 Bobby Deerfield
12:20 Cafeneaua vedetelor (divertisment)
12:50 Omul cu masca de fier
15:00 Ultimul radio-show
16:45 Primul amant al sotiei mele
18:20 Departe de Africa
21:00 Aurora Borealis
22:50 O poveste frumoasa
01:55 Garda de corp
03:35 Tremors - Creaturi ucigase
05:10 Suspecti ***y
-
Posting Permissions
- You may not post new threads
- You may not post replies
- You may not post attachments
- You may not edit your posts
-
Forum Rules
Bookmarks